Скоро
Вы добавили:
Нет в наличии

Производитель: Intex
Страна: Китай
ID Артикул: 28666

Хлоргенератор-озонатор (krystal clear ozone and saltwater system) Intex 28666 (старый артикул 56608) с системой морской воды - это представитель ноаого поколения очистительных систем для наземных бассейнов, который поможет поддерживать воду в вашем бассейне чистой, свежей, прозрачной.

Удобен и легок в использовании. Нет необходимости в приобретении опасных химикатов, для работы хлоргенератора-озонатора Intex 28666 необходима просто натуральная соль, которую добавляют в воду бассейна. Проходя 

Хлоргенератор-озонатор (krystal clear ozone and saltwater system) Intex 28666 (старий артикул 56608) з системою морської води - це представник ноаого покоління очисних систем для наземних басейнів, який допоможе підтримувати воду в вашому басейні чистою, свіжою, прозорою.

Зручний і легкий у використанні. Немає необхідності в придбанні небезпечних хімікатів, для роботи Хлоргенератор-озонатора Intex 28666 необхідна просто натуральна сіль, яку додають в воду басейну. Проходячи через хлоргенератор, вона перетворюється в іони хлору, тим самим вбиваючи шкідливі бактерії і водорості і збагачуючи киснем органічні матеріали.

Озон, який також виробляється за допомогою даної системи, на відміну від хлору вбиває бактерії в 3000 разів швидше. Присмак солі у воді практично не відчувається.

Для роботи Хлоргенератор-озонатора Intex 28666 необхідний будь-пісочний насос продуктивністю від 5680 до 15140 літрів на годину (в залежності від обсягу басейну. Максимально допустимий обсягу води в басейні для даної моделі - 60000 л).

Дана модель Хлоргенератор обладнана сенсорною панеллю керування з 24-годинним таймером, який дозволяє запрограмувати час роботи апарату, і системою блокування клавіатури. Досить один раз встановити тривалість роботи Хлоргенератор, і він буде включатися ежедднесно автоматично в цей же час.

Також є датчик, що показує витрату води.

Діагностика в разі неполадок автоматично відключає генератор.

Максимальна вироблення - 11 г хлору і 150 мг озону на годину.

Споживання енергії - 150 Вт.

Хлоргенератор-озонатор Intex 28666 - відмінний засіб проти мікроорганізмів і водоростей, що працює без хімічно шкідливих для організму людини елементів.

ДОСТАВКА
 • Самовывоз (Харьков,Тюринская 147)
 • Новой Почтой
 • Деливери
 • УкрПочта
 • Срок доставки: 1-3 дня
 • Курьерская доставка по Харькову: от 80 грн.
*Отправки перевозчиками осуществляются ежедневно, кроме выходных
ОПЛАТА
 • Наличными при получении заказа (только Новой Почтой)
 • Безналичная оплата
 • Оплата платежной картой
 • Наличными в магазине
 • Обмен и возврат товара осуществляется в течении 14 дней после покупки, согласно закону Украины “О защите прав потребителей Украины”