Магазин іграшок і дитячих товарів пропонує замовити дитячі велосипеди як для найменших дітей, наприклад, велосипеди 3-колісні, так і для тих, хто віком старший, — 2-колісні.
Велосипед 2-колісний: як правильно підібрати за ростом і віком дитини
Ваш малюк росте і, врешті-решт, його коліна починають впиратися в кермо спритно освоєного ним триколісного велосипеда. Вочевидь, прийшов час купити двоколісний. Як правильно вибрати 2-колісний дитячий велосипед? Особливо якщо в розмірах велосипеда присутній лише діаметр колеса, та й той — у дюймах?
Насправді це й є основний параметр, що відрізняє велосипеди 2-колісні. Зараз складно знайти велосипед, у якого б не регулювалися висота сидіння і керма. Тому основним показником при виборі залишається «висота» коліс.
Будь ласка, відразу зверніть увагу на важливе зауваження: як би не хотілося заощадити, ні в якому разі не беріть дитині «на виріст» навіть найчудовіший велосипед. Це загрожує високою небезпекою травм.
Що означає розмір у дюймах?
Отже, перший і головний параметр: розмір колеса. Дюйми часто зображуються у вигляді значка «"».
Велосипеди з діаметром колеса (дюйми / см)
Вік дитини (років)
Зріст дитини (см)
Велосипед 2 колісний 12 дюймів (30,48 см)
2-4
85-110
Велосипед 2 колісний 14 дюймів (35,56 см)
3-5
Велосипед 2 колісний 16 дюймів (40,64 см)
4-6
100-125
Велосипед 2 колісний 18 дюймів (45,72 см)
4-7
Велосипед 2 колісний 20 дюймів (50,8 см)
6-11
120-145
Велосипед 2 колісний 24 дюймив (60,96 см)
10-14
від 145 см
Велосипед 2 колісний 26 дюймів (66,04 см)
від 14 років
Дитячий велосипед 2 колісний: купити за зростом дитини (розширена інсталяція вибору)
Оскільки амплітуда параметрів залишає «місце для маневру», наступний крок при виборі найбільш підходящого за розміром велосипеда — висота сидіння.
· Отже, правило друге: нога на педалі в нижній точці педалі має бути майже випрямлена, а у верхній — має не торкатися керма. Причому нога на педалі має стояти всією ступнею, а не п'ятою або носком.
· Правило третє: при утриманні велосипеда між ногами між ногою і рамою має залишатися як мінімум 10 см.
· Правило четверте: вага велосипеда. Ще одна річ, яку слід врахувати: дитині доведеться періодично велосипед переносити (виносити з будинку в двір, заносити назад). Оцініть, чи не занадто важка для дитини виявиться модель (майте на увазі: імпортні моделі, як правило, виготовлені з алюмінію і легші, ніж традиційні сталеві вітчизняні).
· Правило п'яте: велосипедний ланцюг має бути прикритий кришкою, аби в нього випадково не потрапив одяг (штани, спідниця).
· Правило шосте. Висота керма: при повороті дитина має легко діставати до ручок керма. Одне «але»: кут повороту керма має становити не більше 90 градусів, у такому випадку дитина може травмуватися об ручку при падінні.
Додаткові параметри:
· Для маленької дитини ручне гальмо не потрібно. Точніше, ручним гальмом дитина не зможе скористатися, поки не зміцніють руки. Для перевірки попросіть дитину здавити однією рукою порожню бляшанку з-під кока-коли, наприклад. Поки у малюка не вийде ця дія, ручне гальмо йому не знадобиться. А ось ніжні гальма потрібні обов'язково. Навіть маленькі діти швидко освоюють їх і застосовують на практиці.
· Дитячий велосипед 2 колісний з перемиканням швидкостей дитині також, як правило, не потрібен як мінімум до підліткового віку. Та й те, якщо, наприклад, вся родина не займається подорожами на велосипедах, де перемикання передач на різних видах дороги дійсно є виправданим.
Зверніть увагу! Купуючи дитині велосипед, купіть паралельно і правила руху для велосипедистів. Прочитайте самі і донесіть знання до дитини. До підліткового віку буде корисно ці правила знати.
2 колісні велосипеди: чи потрібні страхувальні колеса?
Батьки часто задають питання: яка користь від додаткових коліщаток. Чи не виявиться так, що дитина в результаті буде довше і з бідьшим страхом вчитися їздити без них? Безумовно, страхувальні коліщатка хороші свого часу. Малюк 3-5 років вчиться координувати рухи на двоколісному велосипеді, зберігати рівновагу. Цей навик не приходить відразу, і пара страхувальних коліс вбережуть від падінь і, що важливо, від страху. Надалі дитина сама відмовляється від страхувальних коліс, освоюючи нові вміння.
Якщо ж навіть в підлітковому віці вона боїться кататися без них, то, напевно, не варто і форсувати події. Зрештою, є багато інших цікавих занять, окрім їзди на велосипеді!
2 х колісні велосипеди: купити в «Ігротеці»
Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі більше 100 моделей двоколісних велосипедів. Більшість з них має кілька варіантів кольору: для хлопчиків, дівчаток і універсальний.2 колісні велосипеди купити у нас в інтернет-магазині просто: в будь-який час можна вибрати і замовити вподобану вам модель, натиснувши кнопку «Купити» поруч з нею і залишити контактну інформацію для менеджера, який зателефонує вам в найкоротший термін.