Ви додали:
Оформити замовлення
(096) 443-47-58
(066) 176-87-17
(093) 742-90-75
(057) 781-72-90
ФИЛЬТР

СОРТИРОВКА

ВИРОБНИКИ


Велосипеди 2-колісні

Велосипед дитячий PROFI Yellow (L12111) 12"
1263 грн.
-+
Бренд: Profi

Магазин іграшок і дитячих товарів пропонує замовити дитячі велосипеди як для найменших дітей, наприклад, велосипеди 3-колісні, так і для тих, хто віком старший, — 2-колісні.

Велосипед 2-колісний: як правильно підібрати за ростом і віком дитини

Ваш малюк росте і, врешті-решт, його коліна починають впиратися в кермо спритно освоєного ним триколісного велосипеда. Вочевидь, прийшов час купити двоколісний. Як правильно вибрати 2-колісний дитячий велосипед? Особливо якщо в розмірах велосипеда присутній лише діаметр колеса, та й той — у дюймах?

Насправді це й є основний параметр, що відрізняє велосипеди 2-колісні. Зараз складно знайти велосипед, у якого б не регулювалися висота сидіння і керма. Тому основним показником при виборі залишається «висота» коліс.

Будь ласка, відразу зверніть увагу на важливе зауваження: як би не хотілося заощадити, ні в якому разі не беріть дитині «на виріст» навіть найчудовіший велосипед. Це загрожує високою небезпекою травм.

Що означає розмір у дюймах?

Отже, перший і головний параметр: розмір колеса. Дюйми часто зображуються у вигляді значка «"».

Велосипеди з діаметром колеса (дюйми / см)

Вік дитини (років)

Зріст дитини (см)

Велосипед 2 колісний 12 дюймів (30,48 см)

2-4

85-110

Велосипед 2 колісний 14 дюймів (35,56 см)

3-5

Велосипед 2 колісний 16 дюймів (40,64 см)

4-6

100-125

Велосипед 2 колісний 18 дюймів (45,72 см)

4-7

Велосипед 2 колісний 20 дюймів (50,8 см)

6-11

120-145

Велосипед 2 колісний 24 дюймив (60,96 см)

10-14

від 145 см

Велосипед 2 колісний 26 дюймів (66,04 см)

від 14 років

Дитячий велосипед 2 колісний: купити за зростом дитини (розширена інсталяція вибору)

Оскільки амплітуда параметрів залишає «місце для маневру», наступний крок при виборі найбільш підходящого за розміром велосипеда — висота сидіння.

·         Отже, правило друге: нога на педалі в нижній точці педалі має бути майже випрямлена, а у верхній — має не торкатися керма. Причому нога на педалі має стояти всією ступнею, а не п'ятою або носком.

·         Правило третє: при утриманні велосипеда між ногами між ногою і рамою має залишатися як мінімум 10 см.

·         Правило четверте: вага велосипеда. Ще одна річ, яку слід врахувати: дитині доведеться періодично велосипед переносити (виносити з будинку в двір, заносити назад). Оцініть, чи не занадто важка для дитини виявиться модель (майте на увазі: імпортні моделі, як правило, виготовлені з алюмінію і легші, ніж традиційні сталеві вітчизняні).

·         Правило п'яте: велосипедний ланцюг має бути прикритий кришкою, аби в нього випадково не потрапив одяг (штани, спідниця).

·         Правило шосте. Висота керма: при повороті дитина має легко діставати до ручок керма. Одне «але»: кут повороту керма має становити не більше 90 градусів, у такому випадку дитина може травмуватися об ручку при падінні.

Додаткові параметри:

·         Для маленької дитини ручне гальмо не потрібно. Точніше, ручним гальмом дитина не зможе скористатися, поки не зміцніють руки. Для перевірки попросіть дитину здавити однією рукою порожню бляшанку з-під кока-коли, наприклад. Поки у малюка не вийде ця дія, ручне гальмо йому не знадобиться. А ось ніжні гальма потрібні обов'язково. Навіть маленькі діти швидко освоюють їх і застосовують на практиці.

·         Дитячий велосипед 2 колісний з перемиканням швидкостей дитині також, як правило, не потрібен як мінімум до підліткового віку. Та й те, якщо, наприклад, вся родина не займається подорожами на велосипедах, де перемикання передач на різних видах дороги дійсно є виправданим.

Зверніть увагу! Купуючи дитині велосипед, купіть паралельно і правила руху для велосипедистів. Прочитайте самі і донесіть знання до дитини. До підліткового віку буде корисно ці правила знати.

2 колісні велосипеди: чи потрібні страхувальні колеса?

Батьки часто задають питання: яка користь від додаткових коліщаток. Чи не виявиться так, що дитина в результаті буде довше і з бідьшим страхом вчитися їздити без них? Безумовно, страхувальні коліщатка хороші свого часу. Малюк 3-5 років вчиться координувати рухи на двоколісному велосипеді, зберігати рівновагу. Цей навик не приходить відразу, і пара страхувальних коліс вбережуть від падінь і, що важливо, від страху. Надалі дитина сама відмовляється від страхувальних коліс, освоюючи нові вміння.

Якщо ж навіть в підлітковому віці вона боїться кататися без них, то, напевно, не варто і форсувати події. Зрештою, є багато інших цікавих занять, окрім їзди на велосипеді!

2 х колісні велосипеди: купити в «Ігротеці»

Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі більше 100 моделей двоколісних велосипедів. Більшість з них має кілька варіантів кольору: для хлопчиків, дівчаток і універсальний.2 колісні велосипеди купити у нас в інтернет-магазині просто: в будь-який час можна вибрати і замовити вподобану вам модель, натиснувши кнопку «Купити» поруч з нею і залишити контактну  інформацію для менеджера, який зателефонує вам в найкоротший термін.