Ви додали:
Оформити замовлення
(096) 443-47-58
(066) 176-87-17
(093) 742-90-75
(057) 781-72-90
ФИЛЬТР

СОРТИРОВКА

Бадмінтон, теніс та аксесуари

Для тих, хто любить бадмінтон

Бадмінтон — гра, яка може стати для вашої дитини як професійним спортом, так і гарною розвагою на свіжому повітрі.

У бадмінтон грають дві людини. Для гри потрібен комплект з двох ракеток для бадмінтону і як мінімум один волан (але краще мати один або два запасних). В бадмінтон можна грати в приміщенні і на вулиці, зі спеціальним обладнанням (сіткою) або без нього. Правила гри прості, а сама вона розвиває фізичну витривалість, окомір, точність рухів, спритність і силу. У грі задіяні практично всі групи м'язів, сама гра дуже рухлива, емоційна. Не обов'язково бути професіоналом, аби отримувати задоволення від гри, досить просто... грати.

Аксесуари для гри в бадмінтон — ракетки для бадмінтону і воланчики — різняться за вартістю в залежності від рівня підготовки гравців, для яких вони призначені. Для аматорського бадмінтону вартість набору для бадмінтону цілком недорога. Для того, щоб взяти з собою бадмінтон в поїздку, у відпустку, на пляж, у нас є досить бюджетні комплекти. Ви можете купити як окремо одну або дві ракетки, так і набір із сіткою і воланчиками, або купити воланчики окремо в будь-якій кількості.

Звернемо вашу увагу на новинку: LED бадмінтон. Оскільки в денний час гра в бадмінтон буває утруднена яскравим сонцем або спекою, виробники налагодили випуск воланчиків, що світяться. З ними можна грати ввечері або при ліхтарному освітленні. Такі аксесуари відразу завоювали популярність. Можливо, вони стануть в нагоді і вам.

В професійному і любительському використовуються воланчики двох видів: пір'яні і нейлонові. Пір'яні коштують дорожче, вони відрізняються характеристиками траєкторії і швидкості польоту. Для аматорського бадмінтону, тренувань спортсменів-початківців, дитячих ігор рекомендовані воланчики нейлонові — досить міцні і водночас дешеві.

І настільний теніс

Настільний теніс (ще його називають пінг-понг) — динамічний вид спорту. Беруть участь два гравці. Для гри необхідний тенісний стіл, дві ракетки і м'ячик для тенісу (запас м'ячиків). Ця чудова гра популярна як серед професіоналів, так і серед любителів. Інвентар для її проведення нескладний, прийоми гри доступні навіть дітям, професіонали досягають майстерності протягом багатьох років.

Ракетки для настільного тенісу можуть відрізнятися за товщиною і формою:

  •  пряма,
  •  анатомічна,
  •  конічна,
  • розкдішена.

Ракетку підбирають за одним параметром: вона має зручно лягати в руку.

Ракетка для настільного тенісу складається з ручки і підстави, що склеєна з декількох шарів фанери, губкового прошарку і гумових накладок.

В ракетці використовуються для гри обидві її сторони. За матеріалом, що використовується при виготовленні ракеток, вони відрізняються таким чином:

·         однотипні — з гладкою поверхнею з обох сторін підстави,

·         різнотипні — на правій стороні лопасті закріплена гладка гума, на лівій — гума з шипами,

·        атакуючі — на кожній стороні скомбіновані ділянки з гладкої гуми і поверхні з довгими шипами або анти-спіном.

Як правило, ракетки виробником промарковані зірочками за рівнем професійної класності:

·         від 1 до 3 зірочок — аматорський варіант;

·         4 зірочки — напівпрофесійний рівень;

·        більше 5 зірочок — ракетки для професіоналів.

Інтернет-магазин Ігротека: любителям бадмінтону та тенісу

У нас ви можете вибрати і купити будь-які аксесуари для ігор в бадмінтон або настільний теніс. Наш магазин орієнтований на товари для дітей, але набори для настільного тенісу й бадмінтону за розміром підійдуть не тільки дітям-школярам, а й дорослим різного рівня підготовки.

Ви можете оформити замовлення в будь-який зручний для вас час. Ціни на ракетки для настільного тенісу і бадмінтону доступні всім категоріям споживачів, а асортимент радує кількістю, якість перевірена покупцями. Транспортна компанія, зручна для вас, швидко доставить замовлення у будь-який населений пункт України.

Бадмінтон купити, ракетки для бадмінтону купити, настільний теніс купити, ракетки для настільного тенісу купити, купити воланчики в інтернет-магазині Ігротека.

Ми будемо вдячні, якщо ви залишите відгук про роботу нашого магазину і якістьі придбаних у нас товарів, а також заглянете на форум нашого інтернет-магазину.

Купити іграшки, а також спорттовари, ви можете, оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши за номерами, що вказані на сайті. Для активних дітей можемо запропонувати м'ячі і стрибуни. А для занять спортом — тренажери, батути, фітнес.