Скоро
Ви додали:
Код: S0014
Обруч великий 79 см, S0014
В наявності
70 грн.
-+
Параметри: x 75
Обруч великий 79 см, S0014

У нашому магазині ви можете купити різноманітні іграшки, що допоможуть дитині розвиватися фізично. А його гармонійному розвитку, підвищенню інтелектуального рівня допоможуть набори експериментів, електронні ігри.

Спорт — це життя, спорт — це радість і здоров'я

Вираз «спорт — це життя» з'явилося не випадково. Заняття будь-якими видами спорту дозволяють підтримувати себе в формі, зберігати бадьорість і дійсно зміцнювати здоров'я. Ми говоримо зараз про спорт аматорський, посильний. Не у всіх є бажання або можливість відвідувати тренажерний зал. Але можна купити тренажер для домашніх занять спортом, пограти у вільний час вдома в настільний теніс, бадмінтон, волейбол та інші ігри.

Важливо залучати дітей до спортивного проведення часу. А ваші діти вміють грати в перелічені вище гри? Чи є у вас вдома спортивні м'ячі, ракетки для бадмінтону, комплект для настільного тенісу або м'яч-стрибун з ріжками, на якому із задоволенням стрибають і малюки, і підлітки?

Звернемо вашу увагу на великий асортимент різноманітних м'ячів в нашому інтернет-магазині. У нас є м'ячі будь-якого виду: дитячі гумові різних розміру, маленькі і великі, м'ячі для фітнесу, пляжні надувні, м'ячі волейбольні, баскетбольні та футбольні. Ціна їх варіюється в залежності від їхнього призначення. Ви можете вибрати недорогий атрибут ігор у дворі або для занять у спортивній секції.

За тим же принципом диференціюється ціна на все спортивне приладдя. Ви можете придбати недорогий комплект для гри в бадмінтон для дітей для відпочинку на дачі, не переживаючи, якщо він буде зламаний або загублений. Або ж досить коштовні ракетки для дитини, яка займається цим видом спорту систематично.

Барвистий м'яч-стрибун може стати першим спортивним снарядом малюка, він сприяє розвитку координації рухів і зміцненню м'язів. М'яч стрибун для дітей витримує вагу до 50 кг. Він оснащений зручними ручками, які допомагають зберігати рівновагу під час стрибків.

Спортивні товари для дому в «Ігротеці»: великий асортимент і відмінні ціни

Купити тренажер для ніг, спини і пресу недорого, купити комплекти для різних спортивних ігор, купити м'яч стрибун для дітей і багато інших спортивних аксесуарів можна в нашому інтернет-магазині «Ігротека».

У нас ви можете вибрати спортивні товари для різного рівня спортивної підготовки.

Купуючи спортивні товари онлайн, тобто через інтернет, у зручний для вас час і не виходячи з дому, ви економите час і гроші. Ми пропонуємо товари за ціною нижче, ніж в магазинах або на ринках. При цьому ви можете отримати будь-яку консультацію щодо обраного вами товару у наших менеджерів і бути впевненим в тому, що ваше замовлення буде виконано в найкоротший термін, а доставка проведена зручним для вас способом.

Домашній тренажер купити, м'яч стрибун купити, футбольний м'яч купити, волейбольний м'яч купити, бадмінтон купити, настільний теніс купити в «Ігротеці» недорого. Швидка доставка в будь-який населений пункт України. Відмінні ціни, якісний товар.