Скоро
Ви додали:
(096) 443-47-58
(066) 176-87-17
(093) 742-90-75
(057) 781-72-90
ФИЛЬТР

СОРТИРОВКА

ВИРОБНИКИ
Фільтри (картриджи) для насосів, кварцевий пісок

Bestway 58094, Картридж для фильтра (ll, 2)
-20%
200 грн. 160 грн.
- +
Бренд: BestWay
Країна: Китай
Bestway 58093, Картридж для фильтра (I, 1)
200 грн.
- +
Бренд: BestWay
Країна: Китай
Параметри: x 8 см. x 9 см.
Intex 29005, Картридж для фильтра тип В
160 грн.
- +
Бренд: Intex
Країна: Китай
Кварцевый песок 0,4-0,8 мм, 25 кг
230 грн.
- +
Бренд: Аквамаркет
Країна: Украина

Фільтр для басейну Intex — запорука чистоти і безпеки води

Для приємного і безпечного користування басейном необхідно підтримувати в ньому чистоту води. Цього можна досягти за допомогою фільтрації — очищення води від механічних забруднень. Насосна установки являє собою фільтр, насос, пристрої забору і повернення води. Вона підбирається в залежності від розмірів басейну (обсягу води) і його типу.

Найпростішим фільтр-насосом є насос картриджного типу. До його переваг можна віднести компактність і можливість самостійно періодично очищати картридж струменем води. Після декількох промивок такий картридж насоса необхідно замінити на новий.

У ефективныших фільтр-насосах використовується для фільтрації води кварцовий пісок. Його також періодично слід міняти, аби уникнути розмноження в ньому хвороботворних бактерій і цвілі.

Частота заміни картриджів в фільтр-насосах Intex

 Як часто міняти картриджі фільтр-насосів і кварцовий пісок, залежить від інтенсивності експлуатації басейну і, відповідно, фільтра. Рекомендації стосовно частоти заміни картриджів вказані в керівництві з експлуатації конкретного фільтр-насоса.

Можна умовно орієнтуватися на те, що картридж насоса (в фільтр-насосах картриджного типу) міняють раз на 2-3 тижні, а промивають — раз у 3-4 днв. Вони відносно недорогі і, безумовно, безпека користування басейном вашими близькими, тим паче, дітьми, вимагає відповідального ставлення до питань санітарії.

Фільтр для басейну Intex, картридж для фільтр-насоса Intex: купити в Ігротеці за відмінною ціною

Завдяки тому, що ми вже давно представляємо на українському ринку продукцію відомої фірми Intex, ми можемо запропонувати покупцям широкий її асортимент за оптимальними цінами. Відмінне співвідношення ціни і якості є запорукою широкої затребуваності продукції цієї марки.

У нас можна підібрати обладнання для басейну Intex будь-якого розміру і виду: будь-які фільр-насоси та картриджі для фільтр-насосів.

Наші менеджери зможуть порекомендувати вам найефективніше обладнання для вашого басейну, враховуючи ваші побажання щодо ціни і комплектації.

Ми доставляємо фільтр-насоси та картриджі для них в будь-який населений пункт України. Ви можете бути впевнені в оперативності відправки і високій якості продукції Інтекс.

Інтернет-магазин іграшок Ігротека прагне радувати вас широким асортиментом товарів для дітей і навіть дорослих, коли справа стосується літнього відпочинку. Для великих басейнів у нас передбачені хлоргенератори для басейнів. Також не забудьте про хімію для догляду за водою в басейні.