Скоро
Ви додали:

З першого дня життя дитини відповідальні батьки намагаються зробити все, аби малюк ріс щасливим і здоровим. Одна з перших покупок для маленької людини — його власне ліжко.

Міцний сон — запорука здоров'я!

Здоровий, спокійний сон у комфортних умовах — одна їз складових фізичного і психологічного здоров'я людини у будь-якому віці. Для цього важливо підібрати ліжко зручне і комфортне і для малюка, і для батьків, таже, що відповідає віку дитини. Від вибору дитячого ліжка залежить багато аспектів, щоі впливають на здоров'я дитини.

Рекомендації і корисні поради при виборі

На що звернути увагу при покупці дитячого ліжка?

Важливо, аби дитяче ліжечко була зроблене з натурального дерева. Для маленьких дітей цей пункт особливо важливий. Деякі лікарі радять купувати для новонароджених дитячі ліжечка, не покриті лаком. Надалі цей нюанс перестає бути таким значущим.

Дитячі ліжечка мають бути надійними. Всі основні частини мають бути з'єднані між собою металевими кріпленнями, причому всі елементи кріплення встановлені так, аби дитина не могла добратися до них.

Бажано, щоб кути і кромки деталей ліжка дитячого були закруглені для більшої безпеки дитини.

Багато батьків віддають перевагу ліжечкам із коліщатками. В такому випадку прибирання в кімнаті набагато спрощується.

Популярним є вбудований маятниковий механізм в дитячому ліжечку. Він реагує на рухи малюка, і люлька ліжечка трохи розгойдується. При  необхідності люлька фіксується.

Дитячі ліжка-трансформери

Дитячі ліжка-трансформери дозволяють використовувати їх для дітей різного віку протягом багатьох років. Так, перестановкою складових частин ліжко для немовляти з пеленальним столиком і ящиками під ліжком перетворюється на підліткове ліжка з тумбочкою. Економія грошей виходить істотною.

Для оптових покупців

В інтернет-магазині «Ігротека» існує окрема цінова політика для оптових покупців. Докладніше про це можна прочитати в розділі «Іграшки оптом».

Купити дитяче ліжко в інтернет-магазині Ігротека

Ми пропонуємо вам великий вибір дитячих ліжечок — від різних виробників, різноманітного дизайну і комплектації, для хлопчиків, дівчаток або універсальні. Якість пропонованих нами дитячих ліжок вас порадує, і ви також будете задоволені цінами.

Подаруйте міцний і здоровий сон дитини разом з нашою «Ігротекою»!

Купити дитяче ліжко, дитячі меблі в інтернет-магазині Ігротека у будь-який зручний для вас час і зі швидкою відправкою зручним для вас видом доставки до будь-якого населеного пункту України. Ми будемо вдячні вам за відгук про роботу нашого інтернет-магазину і щодо товарів, придбаних у нас.

У нашому магазині ви можете купити іграшки як для хлопчиків, так і для дівчаток. Крім дитячих ліжок, в нашому магазині представлені манежі дитячі, манежі-ліжка. Для дітей постарше пропонуємо дитячі парти.