Скоро
Ви додали:
(096) 443-47-58
(066) 176-87-17
(093) 742-90-75
(057) 781-72-90

Дитячі меблі

Сучасні дитячі меблі різноманітні і призначені для дітей різного віку. Наш інтернет-магазин дитячих товарів Ігротека пропонує вашій увазі великий асортимент стільчиків для годування, дитячих парт та гойдалок.

Вимоги до якості дитячих меблів

До дитячих меблів висувається досить багато вимог. Важливо, аби вони відповідали фізіології дитини.

Дитячі меблі мають бути екологічно безпечними, виконаними з якісних нетоксичних гіпоалергенних матеріалів. Ці параметри дитячих меблів чітко прописані у відповідних сертифікатах. З сертифікатами на представлену в нашому магазині дитячі меблі ви можете ознайомитися тут.

Дитячі меблі також мають бути максимально ергономічними, створеними з урахуванням потреб зростаючого організму малюка і по можливості бути регульованими (зміна висоти стільчика для годування, кута нахилу спинки і т.д.).

Дуже важливо, аби меблі для дітей були яскравими, приємними для ока, це створює позитивний настрій. Вони мають створювати комфорт і затишок в кімнаті дитини.

На що звернути увагу

Крім ефектного і естетичного зовнішнього вигляду меблів, дуже важливі й експлуатаційні характеристики. Певні види дитячих меблів мають бути легкими, тому що мамі або дитині треба буде пересувати їх постійно.

При виборі меблів для дітей також зверніть увагу на матеріали покриття і оббивки: вони мають бути стійкими до механічних пошкоджень, легко митися і не боятися миючих засобів і вологи.

Насамперед — безпека

Ключовою вимогою до всіх меблів для дітей є їхня безпека. Травмобезпечні дитячі меблі — це меблі із закругленими краями, без гострих кутів, з нетравматичними ручками і мінімумом деталей, що  б'ються. Крім того, меблі для дітей мають бути максимально стійкими до перекидання. Всі дитячі меблі, представлені в нашому інтернет-магазині, — стільчики для годування, дитячі парти, гойдалки — відповідають прийнятим в Україні стандартам і проходять обов'язкову перевірку.

Візьміть до уваги також розміри приміщення, до якого ви підбираєте дитячі меблі — від цього залежать габарити обраних виробів.

І не варто забувати про те, що дитячі меблі мають перш за все подобатися дитині.

Звертайтеся із запитаннями, ми допоможемо зробити найкращий вибір

Вибір дитячих меблів — завдання, що вимагає уваги і енергії. Менеджери нашого інтернет-магазину допоможуть вам у цій непростій справі. На будь-яке питання стосовно наших товарів надамо повну консультацію і запропонуємо лише якісні меблі за помірними цінами.

З Ігротекою у вас немає необхідності витрачати дорогоцінний час — досить за допомогою сайту зробити вибір тих дитячих меблів, що найбільше подобаються, і зателефонувати нам. Або оформити замовлення дитячих меблів прямо на сайті. Ми в найкоротший термін відправимо їх вам.

Купити іграшки можна в магазині Ігротека за привабливою ціною. В наявності товари для дітей та дитячі іграшки. Коляски та кегуру можна придбати на будь-який смак і колір.