Скоро
Ви додали:
Код: WD-01-01
Набор для выжигания по дереву (WD-01-01) Danko Toys
В наявності
308 грн.
- +
Бренд: Danko Toys (Данко Тойс)
Країна: Украина
Набор для выжигания по дереву (WD-01-01) Danko Toys

Інтерес до творчого процесу випалювання по дереву відродився останнім часом, і не в останню чергу завдяки тому, що українська фірма Danko Toys налагодила випуск відмінних наборів для випалювання, укомплектованих всім необхідним для того, щоб можна було відразу ж приступити до захоплюючої роботі і потім красиво оформити готовий виріб.

Набори для випалювання по дереву для дітей

У набір для випалювання входить кілька предметів:

  •  власне сам прилад для випалювання по дереву;
  •  підставка для нього;
  •  5 дерев'яних заготовок для випалювання з нанесеними на них малюнками, лінії яких потрібно випалити;
  •  спеціальна рідина для покриття готових виробів, яка надає їм більш «презентабельний» вигляд;
  •  пензлик для нанесення рідини;
  •  2 картонні рамки для готових картин;
  • 6 знімних насадок різної форми і товщини для приладу для випалювання по дереву.

Набір для випалювання орієнтований на дітей віком 10 років, але це умовна цифра. Кожен батько знає здібності своєї дитини: хтось зможе і в восьмирічному віці впоратися з роботою, а хтось буде готовий до цього в трохи дорослішому віці.

До речі сказати, верхньої межі віку тих, хто отримує задоволення від процесу випалювання, немає. Набори для випалювання фірми Данко Тойс купують в подарунок і дорослим, і навіть дуже дорослим — бабусям і дідусям. Нескладні, але симпатичні картинки на різні сюжети приваблюють тих, хто вперше пробує себе в цьому виді творчості.

Набір для випалювання дитячий можна купити в нашому інтернет-магазині Igroteka в будь-який зручний для вас час за однією з найменших цін в Україні.

Купити іграшки за максимально привабливою ціною ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефонами, що вказані на сайті. Ми порадуємо вас великим вибором наборів для творчості, в тому числі такими як розпис на полотні. А для діток постарше пропонуємо переглянути набори для фокусів.