Ви додали:
Оформити замовлення
(096) 443-47-58
(066) 176-87-17
(093) 742-90-75
(057) 781-72-90
ФИЛЬТР

СОРТИРОВКА

ВИРОБНИКИ


Розмальовка гліттером

Розмальовка по номерах гліттерними блискітками Папуга (РГН-02-04)
41 грн.
-+
Бренд: Danko Toys (Данко Тойс)
Країна: Украина
Розмальовка по номерах гліттерними блискітками Фея (РГН-02-05)
41 грн.
-+
Бренд: Danko Toys (Данко Тойс)
Країна: Украина
Розмальовка по номерах гліттерними блискітками Машинка (РГН-02-02)
41 грн.
-+
Бренд: Danko Toys (Данко Тойс)
Країна: Украина
Розмальовка по номерах гліттерними блискітками Сова (РГН-02-03)
41 грн.
-+
Бренд: Danko Toys (Данко Тойс)
Країна: Украина
Розмальовка по номерах гліттерними блискітками Поні (РГН-02-01)
41 грн.
-+
Бренд: Danko Toys (Данко Тойс)
Країна: Украина

Що таке гліттер?

Ви не пробували в дитинстві малювати піском? А красивим піском, що переливається блискітками? Гліттер — це кольоровий дрібний пісок з блискітками. Розфарбування піском застосовується в різних дитячих і дорослих наборах для творчості. Картинки з глітером виходять яскравими, привабливими. Складність роботи відповідає зазначеному на упаковці віку, але батькам слід враховувати здібності та вміння своєї дитини. Зазвичай п'ятирічним дітям, на вік яких орієнтовані набори розмальовок піском української фірми Danko Toys, потрібна допомога або контроль дорослих. Принаймні для того, аби у блискітках в результаті не опинився весь дім.

Що являє собою розфарбування піском?

У набір ігор розмальовок піском входить картинка-заготовка і пакетики з піском-глітером.

Кожен елемент картинки пронумерований. Цифри означають різні кольори. Таблиця з номерами кольорів приведена на упаковці. Поверхня певного кольору відділяється від картинки окремо від інших і на наявний під нею липкий шар акуратно насипається гліттер. Рекомендується спочатку покрити кольоровим піском фон, а потім опрацьовувати дрібні деталі.

Невелика порада: гліттер — матеріал, що легко розсипається. Тому краще заздалегідь застелити робочу поверхню папером, що можна буде потім акуратно згорнути і викинути.

Сама коробка-упаковка є рамкою. До неї прикріплюються куточки, які також входять до комплекту, — і можна вішати на стіну красиву картинку.

І дітям, і дорослим

Розфарбування піском вимагає посидючості, акуратності, уважності. Не обов'язково виготовляти одну картинку повністю за один раз, технологія роботи дозволяє розділити її на будь-яку кількість етапів. Потрібно тільки обережно ставитись до пакетиків з гліттером, аби не розсипати їх завчасно.

Сюжети картинок різноманітні, є розмальовки для хлопчиків і розмальовки для дівчаток піском, є й універсальні зображення.

Ігри розмальовки піском заспокоюють і нерви багатьох дорослих. Чому б не спробувати замість ліків?

Магазин іграшок Ігротека прагне радувати вас і ваших діток широким вибором іграшок. Для маленьких дітей пропонуємо вашій увазі барельєф. А для доросліших — паєтки. Ці товари ви можете знайти в категорії наборів для творчості.