Скоро
Ви додали:
(096) 443-47-58
(066) 176-87-17
(093) 742-90-75
(057) 781-72-90
ФИЛЬТР

СОРТИРОВКА

ВИРОБНИКИ


Колекція "Позитивчики"

Жираф (колл. "Позитивчик")
Жираф (колл. "Позитивчик")
Під замовлення (1-3 дні)
151 грн.
-+
Бренд: Tigres
Параметри: 43.0 x 28.0 x 7.0
Слоник (колл. "Позитивчик")
Слоник (колл. "Позитивчик")
Під замовлення (1-3 дні)
142 грн.
-+
Бренд: Tigres
Параметри: 27.0 x 44.0 x 8.0

Колекція «Позитивчик» складається з кількох м'яких середнього розміру подушок у вигляді симпатичних африканських тварин — слона, жирафа, крокодила і бегемота. По суті, це іграшки 2 в 1: їх можна використовувати і для гри, і безпосередньо як подушки. Їх відрізняє дуже привабливий, позитивний дизайн, що знайшло відображення в назві колекції. При погляді на іграшки-подушки «Позитивчик» мимоволі хочеться посміхнутися — дизайнери постаралися і зуміли зробити так, аби їх вироби додавали гарного настрою майбутнім власникам.

Іграшки-подушки виготовлені українською фірмою Тигрес, яка давно завоювала відмінну репутацію на вітчизняному та зарубіжному ринках високою якістю своїх товарів і їхньою дуже адекватною ціною. Вона виробляє різноманітні іграшки для дітей, товари для немовлят та їхніх мам, дитячий одяг. М'які іграшки, як і вся інша продукція фірми Тигрес, відповідає всім необхідним стандартам, що висуваються до товарів дитячого призначення. Це підтверджено відповідними сертифікатами якості.

Подушки фірми Тигрес приємно взяти в руки, на них зручно лежати. Вони в міру м'які і пружні, не втрачають форму при тривалому використанні і пранні в пральній машині, фарби для тканин використовуються стійкі і безпечні для дітей.

Розмір іграшок колекції «позитивчик» становить залежно від моделі:

в довжину — 43-65 сантиметрів;

завширшки — 20-27 сантиметрів;

товщина — близько 7-8 сантиметрів.

Такі іграшки будуть доречні і в ігровій кімнаті, і в дитячому ліжечку, і на дивані для відпочинку, і навіть в робочому офісі стануть несподіваним і дуже милим доповненням.

Вони стануть приємним для душі і корисним подарунком в родині, де є діти будь-якого віку. Втім, і багато дорослі не відмовляться повернутися в дитинство ненадовго, глянувши на симпатичних жирафа або бегемотика, слона або крокодила, «відпочиваючих» на кріслі у вітальні.

Якість іграшок відмінна. Це відноситься і до вибору тканини і наповнювача, і до прошивки. Шви міцні, наповнювач не виходить за межі іграшки. Матеріал поверхні — штучне хутро, наповнювачем вибране силіконове волокно. Іграшки дуже приємні на дотик, до них приємно притулитися щокою, використовуючи їх в якості подушок.

Ви можете зібрати міні-зоопарк з усіх моделей колекції, розігруючи з ними ігрові сценки з дитиною. М'які тварини з колекції «Позитивчик» стануть не просто прикрасою дитячої кімнати, а улюбленими іграшками малюка.

Звернемо вашу увагу: на цій сторінці нашого інтернет-магазину представлена лише одна з чудових колекцій м'яких дитячих іграшок фірми Тигрес. Ви можете ознайомитися з іншими за допомогою навігатора нашого сайту. А крім того, у нас є безліч різноманітних іграшок та товарів для дітей. Сподіваємося, ви знайдете у нас багато цікавих і корисних для вашого малюка речей.

Виберіть моделі, що сподобалися вам, і залиште замовлення на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонуйте за будь-яким із зазначених на кожній сторінці сайту номерів. Наші менеджери зв'яжуться з вами в найкоротший термін, і ми швидко доставимо вам найкращі для вашої дитини іграшки та дитячі товари. Тому що іграшок має бути багато: корисних, цікавих, улюблених!