Скоро
Ви додали:
(096) 443-47-58
(066) 176-87-17
(093) 742-90-75
(057) 781-72-90
ФИЛЬТР

СОРТИРОВКА

ВИРОБНИКИ


Дитячі касові апарати

Кассовый аппарат Keenway 30261 голубой
443 грн.
-+
Бренд: Keenway

Дитячий касовий апарат

Якщо чесно-чесно, то, зізнайтеся... коли ви стояли в супермаркеті у черзі до касира — вам хотілося самим спробувати попрацювати сканером? Здавалося б, навів його на код на товарі, натиснув на кнопочку. Не лише діти, але й багато дорослих не відмовилися б від можливості самостійно «попіщати» сканером. Втім, дорослі-то можуть скористатися касами самообслуговування, які є в усіх великих супермаркетах, а діти можуть отримати величезне задоволення від гри в магазин з «майже справжніми» касовими апаратами. У нас в Ігротеці багато різних касових апаратів з різноманітними функціями — сканерами, калькуляторами, що світяться рідкокристалічними екранами, скриньками для грошей і, власне, самими грошима. Можна підібрати дитячий касовий апарат на будь-який смак і бюджет — від найпростіших для малят до складних агрегатів, які практично копіюють свої реальні прототипи.

Касовий апарат дитячий: різноманітність і безпека

Касові апарати для дітей дорослішого віку мають більшу функціональність: вони можуть бути оснащені не лише сканером і калькулятором, а й мікрофоном, а також пристроєм, який видає чеки. Ви ж не раз чули оголошення в магазині для персоналу або покупців. Тепер у вас є можливість почути їх і вдома! Багато касових апаратів обладнані вагами.

Спеціально для дівчаток виробники створюють касові апарати в рожевих тонах, з дизайном «а ля маленька принцеса». Багатьом дівчаткам подобаються такі іграшки.

Втім, не можна сказати, що касовий апарат дитячий — це іграшка для дівчаток. Якщо модель виконана в нейтральних тонах, вона універсальна. Хлопчики з таким же інтересом освоюють цей функціональний атрибут сучасного магазину.

Завжди звертайте увагу на вказаний на упаковці вік дитини, на який орієнтована іграшка касовий апарат дитячий. Справа в тому, що касові апарати для малюків продумано не містять дрібних деталей, які б дитина могла проковтнути. Вони прості, стилізовані, яскраві. Такий касовий апарат — іграшка розвиваюча, яка допомагає освоїти цифри і найпростіші арифметичні дії.

Касовий апарат іграшка: купити в Ігротеці

Купити дитячий касовий апарат легко, швидко і навіть приємно ви можете у нас в інтернет-магазині Ігротека. У нас демократичні ціни, відповідальний колектив, швидкі оформлення і відправка обраних іграшок. Ми цінуємо і поважаємо наших покупців, завжди намагаємося бути їм корисними і любимо, коли вони повертаються до нас знову!

Касовий апарат - іграшка цікава і корисна. Восторг вашої дитини і інтерес її до нової гри забезпечений.

Купити касовий апарат іграшку можна в Харкові. Ми надішлемо вам його в найкоротший термін до Вінниці, Чернівців, Дніпропетровська, Чернігова, Житомира, Черкас, Ужгорода, Херсона, Запоріжжя, Львова, Сум, Івано-Франківська, Хмельницького, Одеси, Миколаїва, Рівного, Полтави, Тернополя, а також до будь-якого іншого населеного пункта нашої країни.  Дізнатися більше про товар вам допоможуть його опис та характеристики, відгуки покупців. Ми будемо щиро вдячні вам, якщо також залишите свій відгук щодо придбаних у нас іграшок.