Скоро
Ви додали:
Код: шарики 8.2
Шарики для сухого бассейна d=8,2 см (100 шт)
В наявності
380 грн.
- +
Бренд: Toys Plast
Країна: Украина
Параметри: 8,2 см x 8,2 см x 8,2 см
Шарики для сухого бассейна d=8,2 см (100 шт)

Інтернет-магазин іграшок для дітей і дитячих товарів «Ігротека» пропонує стати нашими клієнтами та купити дитячі іграшки. Особливий підхід і спеціальні умови для оптових клієнтів. «Іграшки оптом». Швидка, якісна доставка обраних вами товарів територією всієї України. Так само пропонуємо ознайомитися з великим асортиментом наборів для творчості, представленому в нашому магазині.

Дитячі іграшки. Партнерська ціна. Купити зі складу. Доставка — Київ, Дніпропетровськ, Полтава, Суми та вся Україна

За наших часів дитячі іграшки просто вражають своєю різноманітністю.  Іноді навіть губишся у виборі, які ж дитячі іграшки будуть цікаві нашим малюкам?

Зпершу, звичайно, необхідно орієнтуватися на вік дитини та її переваги. Певні дитячі іграшки будуть цікаві дитині лише в конкретному віці. Існують, звичайно, й універсальні дитячі іграшки — наприклад, настільні ігри.

На складі нашого інтернет-магазину іграшок для дітей і дитячих товарів «Ігротека» ви зможете підшукати іграшки для дітей різних вікових груп. Вибір настільки великий, що можна знайти товар, орієнтуючись на будь-які переваги вашої дитини.

Якщо вам вже вдалося зробити вибір з усього наданого різноманіття варіантів дитячих іграшок, тоді справа за малим — залишилося обговорити з менеджером терміни і спосіб доставки. Доставка проводиться в Київ, Дніпропетровськ, Суми та по всій Україні узгодженим із замовником перевізником.

Види дитячих іграшок

Ми завжди прагнемо розвинути дитину соціально і емоційно. Деякі речі, в силу свого віку, дитина може не зрозуміти. Тому на допомогу батькам приходять дитячі іграшки. У формі гри діткам завжди вчитися легше і цікавіше.

Особливої популярності набули інтерактивні дитячі іграшки, а також набори для використання в рольових іграх. Крім різноманітних машинок, ляльок, іграшок на дистанційному управлінні, ми рекомендуємо купувати розвиваючі дитячі іграшки. Ігри з ними допоможуть стимулювати ранній розвиток, зокрема моторику, координацію рухів, кмітливість, слух, зір і дотик. Великий асортимент розвиваючих іграшок для дітей в нашому інтернет-магазині «Ігротека» здатен викликати здивування у наших покупців.

Іграшки для дітей — красиво, цікаво, не дорого і головне — безпечно для дітей!

Дитячі іграшки — це вам ... не іграшки, а дуже серйозна справа! Адже вони є цеглинками, з яких будується фундамент майбутнього наших дітей. Дитячі іграшки не просто розважають, а й вчать дітлахів в ігровій, невимушеній формі соціальним навичкам, турботі про інших, концентрації уваги, розвивають творчі здібності дітей, дозволяють проявитися їх вродженим талантам і т. д.

Де легко і просто купити іграшки для дітей?

Всі батьки піклуються про здоров'я своєї дитини. Тому при виборі дитячої іграшки важливу роль відіграє її безпека. Звертати увагу слід на якість матеріалу, з якого іграшка виготовлена, на якість збірки. Дитяча іграшка має бути позбавленою гострих кутів, шорсткості, аби дитина не поранилася об неї. Слід звернути увагу на практичність іграшки - чи можна її вимити, чи не втратить вона свій зовнішній вигляд після чистки.

Наш інтернет-магазин строго стежить за якістю і безпекою дитячих іграшок.

Дитячі іграшки оптом і в роздріб допоможе купити інтернет-магазин "Ігротека"

У нашому інтернет-магазині представлені дитячі іграшки, орієнтовані на дітей різного віку. У нас ви можете зробити оптову або роздрібну покупку для найменшої вікової категорії дітей, починаючи з народження, купити іграшки розвиваючого плану для доросліших дітлахів, конструктори, музичні і спортивні іграшки, дитячі іграшки для хлопчиків і дівчаток.

У «Ігротеці» можна зробити оптові або роздрібні покупки дитячих іграшок. Інтернет дозволяє зробити це прямо з дому. Досить набрати в пошуковому рядку фразу «дитячі іграшки Україна Ігротека», «дитячі іграшки оптом Україна Ігротека», зайти на сайт «Ігротеки» — і , ми більше, ніж впевнені, ви відчуєте приємне здивування не лише різноманітністю і цінами готівкового товару, а й  якістю вашого обслуговування. Досвідчені менеджери нашої організації допоможуть вам в правильному виборі, оформленні замовлення і організації швидкої доставки товарів.

Дитячі іграшки оптом

Дізнатися оптові ціни на будь-які товари дитячого призначення ви можете, вивчивши наш прайс для оптових клієнтів, що знаходиться на в розділі «Оптовим клієнтам» на сторінці «Іграшки оптом». Якщо ви вирішили зробити оптову покупку дитячих іграшок, наші менеджери допоможуть вам необхідними консультаціями. Також всім покупцям, які хочуть купити іграшки оптом чи вроздріб, буде корисною інформація про те, що вся продукція, що продається, сертифікована і при необхідності при покупці ви зможете замовити копії якісних сертифікатів.

В інтернет-магазині ви можете не лише купити дитячі іграшки, але також придбати дитячі товари: дитячі меблі, транспорт, взуття, товари для догляду за дітьми. А також багато інших товарів дитячого призначення, що представлені також в розділі «Надувні вироби».

Зверніть також увагу на оголошення про акції, що регулярно проходять в нашій «Ігротеці». Ви можете купити дитячі іграшки та іншу продукцію дитячого призначення (а також купити дитячі іграшки оптом) за акційними, тобто, зниженим, цінами. Також стежте за розділом «Новинки», в якому представлені нові надходження всіх наших товарів.

Дитячі іграшки — творчий підхід до покупки

Люблячі батьки намагаються забезпечити дітей іграшками різної спрямованості, а також такими, що розвивають різні їхні творчі здібності. Тим не менш, не потрібно завалювати дитину великою кількістю іграшок, це може викликати втрату інтересу до них. Краще купити дитячі іграшки в меншій кількості, але саме ті, що відповідають її інтересам і потребам. Такий підхід до вирішення питання про те, які саме потрібно купити іграшки, виявляється в перспективі розвитку дитини найправильнішим. Діти люблять і дорожать іграшками, які найкращим чином відповідають їхнім індивідуальним потребам.

Також звертаємо вашу увагу на те, що в описі кожного товару присутня вказівка щодо його виробника. Сегмент «дитячі іграшки Україна» представлений великою кількістю різноманітних товарів.

Купити дитячі іграшки: правильний вибір

Вибір іграшки дуже впливає на різнобічний розвиток дитини. На що слід звертати увагу при покупці? На які питання повинні відповісти собі батьки перед тим, як купити іграшку дитині?

Перше: купити дитячі іграшки безпечні

Які потенційні небезпеки даної іграшки? Чи є гострі краї або поверхні, що можуть поранити дитину? Наскільки міцна ця дитяча іграшка? Чи не э токсичним матеріал? Чи легко очищається? Чи відповідає стандартам безпеки?

Друге: купити дитячі іграшки цікаві

Природно, іграшки мають цікавити, радувати, розважати дитину.

Третє: купити іграшки, що відповідають віку, навичкам та здібностям дитини

Часом батьки поспішають купити іграшки, які цікаві ... їм, а не малюку. Іноді мами і тата таким чином компенсують той факт, що в дитинстві їхні батьки не могли їм купити іграшки, які б їм хотілося мати. Тому перед тим, як купити іграшку, яка вам подобається, подумайте, чи буде ваша дитина рада і щаслива грати з нею?

Крім того, подумайте, якщо іграшка не відповідає віку дитини, чи зможе вона грати з нею без допомоги дорослих?

Четверте: купити іграшки універсальні

Це питання теж важливе. Чи зможе дитина використовувати іграшку в різних іграх? Це також і питання економії ваших коштів: можна купити дитячі іграшки велокої вартості, які не можна буде використовувати в щоденних іграх, або купити дитячі іграшки недорогі, які можна взяти з собою на прогулянку або в дитячий сад без жалю, якщо іграшка буде в грі зіпсована або навіть загублена.

П'яте: купити іграшки міцні

Справа не лише в тому, що дитина засмутиться, якщо іграшка швидко зламається (а також турбуватиметеся і ви, якщо довелося купити іграшки недешеві), але це також і питання безпеки іграшок для дитини.

Шосте: купити іграшки розвиваючі

Чи сприяють іграшки, що ви збираєтеся купити, розвитку дитини, здатності думати, вчитися?  Або вони гратимуть лише розважальну роль? Важливим аспектом є також «соціальна спрямованість» дитячих іграшок: чи допоможуть вони розвитку вираження емоцій, турботи про інших, вмінню взаємодіяти один з одним або сприяють проявам насильства або сексизму?

Сьоме: купити дитячі іграшки для творчості

У нас ви зможете придбати дитячі іграшки, які допоможуть виявити закладені в дитині здібності і таланти в музиці, образотворчому і сценічному мистецтві, читанні та різних ремеслах.

Восьме: купити дитячі іграшки, що розвивають позитивну самооцінку

Безумовно, дуже корисною для розвитку дитини стане покупка дитячих іграшок, які містять кілька рівнів складності. Це стосується як дитячих іграшок та ігор, що вимагають певних фізичних навичок, розвиненої дрібної моторики рук, посидючості, так і різноманітні дитячі ігри-вікторини, що розвивають культурний кругозір дитини. Поступово долаючи рівні складності таких ігор, удосконалюючи свою кваліфікацію, домагаючись нових успіхів, дитина знаходить почуття впевненості в своїх силах або у власній культурній обізнаності.

Дев'яте: купити іграшки — гігієнічний аспект

Як легко можна буде очистити (випрати, вимити і т.д.) дитячі іграшки?

Як бачите, купити дитячі іграшки — означає не просто придбати чергову яскраву симпатичну ляльку або машинку. Вдумливий підхід до покупки сприятиме розвитку фізичних і розумових здібностей, різних навичок вашого малюка.

Нагадуємо, що зробити оптову або роздрібну покупку дитячих іграшок ви легко зможете в будь-який зручний вам час.

Купити дитячі іграшки: традиційні або електронні?

Останнім часом батьки, вирішуючи питання, які саме купити дитячі іграшки, схиляються на користь електронних. Це дозволяє їм заощадити свій час і сили, замінивши активні ігри дитини, читання йому вголос дитячих книг та іншу діяльність, яка вимагає контролю з боку дорослих, на «спокійне» проведення часу малюка за електронним гаджетом. Але, влаштовуючи життя зручнішим для себе, батьки забувають, наскільки важливими є для дитини традиційні форми гри і навчання.

Адже натискання кнопок на електронних планшетах і будь-яких електронних ігрових пристроях не замінить задоволення і величезну користь для дитини від читання звичайних книг, малювання різними інструментами, ліплення з пластиліну, розгадування головоломок, ігор з конструктором, машинками, ляльками, демонстрації фокусів і т.д. Тому важливо купити дитячі іграшки, які не тільки забезпечать «тихий» стан дитини під час ваших домашніх справ і занять, але, головне, сприятимуть всебічному її розвитку.

Це не означає, що не потрібно використовувати електронні іграшки. Вони теж важливі і цікаві, але не мають стати заміною традиційному читанню, будівництву веж, рольовим іграм тощо. Не кажучи вже про те, що дитині просто необхідна достатня кількість активного руху. Тому радимо вам обов'язково купити дитячі іграшки, що дозволять влаштовувати різні активні ігри, змагання, в тому числі на свіжому повітрі. Організація активного дозвілля дитини також дозволить вам забезпечити його безпеку.

Постарайтеся також регулярно приділяти час ігор з дитиною. Купити дитячі іграшки не складно, важливо ще й взяти участь в грі з малюком, в ігровій формі навчити його різним корисним для нього новим навичкам, фізичним або соціальним. Крім того, спільна ігрова діяльність найкращим чином сприяе встановленню між батьками і дитиною довірчих, близьких відносин.

Купуйте дитячі іграшки і отримуйте задоволення від радості вашого малюка.

Дитячі іграшки в інтернет-магазині іграшок «Ігротека»

Життя поспішає, дітки ростуть дуже швидко, і ми постійно відчуваємо нестачу часу для спілкування з ними. Наш інтернет-магазин дитячих іграшок «Ігротека» зможе значно заощадити ваш час, виключивши походи по магазинах дитячих іграшок. Ви можете не виходячи з дому вибрати, розглянути, почитати відгуки про товар, що вас зацікавить. Крім того, є можливість замовити дитячу іграшку до дня народження вашого малюка і не хвилюватися — у нас ви подарунок обов:язково знайдете завчасно.