Скоро
Ви додали:
(096) 443-47-58
(066) 176-87-17
(093) 742-90-75
(057) 781-72-90
ФИЛЬТР

СОРТИРОВКА

ВИРОБНИКИ
Розвиваючі килимки

Килимок-мат M 5712-1 EVA
Килимок-мат M 5712-1 EVA
В наявності
291 грн.
- +
Килимок розвиваючий Мозаїка Bambi M 2611 Тварини
207 грн.
- +
Бренд: Bambi
Країна: Китай
Килимок-мат ігровий (M 6292)
296 грн.
- +
Бренд: Китай
Країна: Китай
Килимок для немовляти W 8313, в сумці
530 грн.
- +
Параметри: x 85
Развивающий коврик «Медвежонок»
Развивающий коврик «Медвежонок»
Під замовлення (1-3 дні)
1422 грн.
- +
Бренд: Canpol babies
Країна: Польша
Параметри: 60.0 x 75.0 x 5.0
Развивающий коврик «Веселая ферма»
1320 грн.
- +
Бренд: Canpol babies
Країна: Польша
Параметри: 60.0 x 75.0 x 5.0
Развивающий коврик Кролик
Развивающий коврик Кролик
Під замовлення (1-3 дні)
1422 грн.
- +
Бренд: Canpol babies
Країна: Польша
Параметри: 79.0 x 5.0 x 60.0
Игрушка гимнастическая Веселый сад
1153 грн.
- +
Бренд: Canpol babies
Країна: Польша
Параметри: 7.0 x 78.0 x 56.0
Развивающий коврик «Медведик»
Развивающий коврик «Медведик»
Під замовлення (1-3 дні)
1375 грн.
- +
Бренд: Canpol babies
Країна: Польша
Параметри: 60.0 x 75.0 x 5.0

Все більшу і більшу популярність серед батьків завойовують розвиваючі килимки для малюків. Такі килимки дають можливість багатопланово розвивати малюка з перших місяців його життя: стимулювати розвиток дрібної моторики, зору, слуху.

Дитячі розвиваючі килимки: безпечне і цікаве середовище для малюка

Яскраві розвиваючі килимки з підвісними іграшками розвивають дрібну моторику дитини, тренують координацію його рухів. Яскраві кольори килимка сприяють розвитку зору, вмінню відрізняти відтінки, а виразні картинки є ілюстрацією навколишнього світу дитини.

Килимок має бути безпечним для дитини. Перш за все, це нетоксичність матеріалів, з яких він створений. Переконатися в цьому можна, ознайомившись з сертифікатом якості на конкретну модель. Як правило, нижня частина килимка м'яка і утеплена, тому малюкові на ній перебувати комфортно, а сам килимок можна розмістити не тільки в ліжечку або на дивані, а й на підлозі і навіть на траві, на піску і т. п. М'який нижній шар килимка також пом'якшить удари дитини при перевертанні, спробах сісти або навіть встати.

Як правило, розвиваючі килимки оснащені різними розважальними елементами: іграшками, дзеркальцями, а  «просунутіші» моделі — звуковим і світловим супроводом з великими кнопками, які малюк може натискати самостійно.

Що стосується іграшок, бажано, аби вони мали різну фактуру: були твердими і м'якими, пластмасовими, дерев'яними і тканинними. Крім того, різні іграшки можуть звучати по-різному — дзвеніти, шарудіти, тріщати. Для цього не потрібно енергетичне забезпечення у вигляді батарейок або акумуляторів, але для дитини відмінність звуків матиме велике розвиваюче значення.

Килимок для дитини молодше 6-8 місяців зазвичай оснащений дугами з підвісними іграшками. Дуги м'які, малюк не вдариться об них. Лежачи на килимку на спині або на животі, дитина розглядає картинки, підвісні іграшки і намагається їх зловити руками. Таким чином паралельно тренуються м'язи спини і шиї немовляти. Килимки для дітей такого віку зазвичай не перевищують 90х90 см. Такий розмір достатній для досить активного проведення часу малюка, і килимок можна розташувати в будь-якому зручному для дитини і мами місці: на ліжку, коли мама відпочиває поруч і може грати з малюком, в кухні на підлозі , якщо батьки готують або обідають і т.д.

Малюки старше 8 місяців зазвичай стійко сидять і роблять спроби встати на ноги. Розвиваючі килимки для них мають великі розмір і також м'яку нижню частину, яка комфортна дитині, якщо вон буде по ній повзати, і пом'якшить удари при можливому падінні. Такі килимки вже можуть мати в оформленні не тільки яскраві тематичні картинки, а й алфавіт і цифри. Саме килимки для малюків старше 8 місяців бувають укомплектовані ігровими панелями, горизонтальними або вертикальними. Натискаючи на кнопки, дитина може включати і вимикати музичні мелодії або звуки тварин, а також світлові функції.

Ігрові килимки виробників, що вже завоювали авторитет на споживчому ринку, вигідніше купувати в інтернет-магазинах. Їхня вартість буде відчутно дешевше, а репутація бренду стане запорукою високої якості його продукції. Зокрема, ми рекомендуємо розвиваючі килимки відомої польської фірми Canpol Babies, спеціалізацією якої є випуск товарів для новонароджених і немовлят, а також їхніх мам в післяпологовий період. При виборі килимка беріть до уваги вік дитини. Сподіваємося, що сам вибір предмета, який буде радувати, розважати і розвивати вашого малюка, стане і для вас приємним процесом, а наші менеджери із задоволенням допоможуть вам в цьому.