Скоро
Ви додали:
(096) 443-47-58
(066) 176-87-17
(093) 742-90-75
(057) 781-72-90

Товари для туризму

Риболовля, туристичніпоходи, кемпінг - варіантів проведеннявідпочинку на природі багато. Щоб усівони послужили зміцненню здоров'я іполіпшенню самопочуття, необхіднозабезпечити собі хоча б мінімальнийрівень захисту і комфорту - підібратинеобхідні туристичні товари. І габаритніречі на кшталт намету, і "дрібниціна кшталт запальнички, ліхтарикавкрай важливі, а томувибирати їх треба правильно.

Купіть необхідні товаридля туризму і відпочинку

Всі людивідпочиваю по-різному. Комусь потрібніекстремальні навантаження і "перевіркасебе", а іншим ближче спокійнийвідпочинок в наметі далеко від цивілізації.У будь-якому випадку популярністьтуризму, подорожей зростає,а тому зростаючий попитмають товари для походу і туризму.

Вони дужерізноманітні - є специфічні товари,необхідні лише пририболовлі або тільки туристам-альпіністам,є затребувані більшістютуристів - намети, спальні мішки, карємати.Для правильного вибору треба визначитисяз видом відпочинку і адекватно уявлятисобі свої фізичні можливості.

Для"адреналінових" подорожей, сходжень,підкорення вершин необхіднокупити товари для туризму в стилі екстрим- спеціальне устаткування, дуже надійне,оскільки від його безвідмовної роботиможе залежати не лише здоров'я, але йжиття людини. Такі речікраще придбавати в спеціалізованихмагазинах. Вартість його набагато вищаза товари, призначені для туризмулюбительського.

Намети

Немаєсенсу переплачувати за "наворочений"намет, якщо вам він потрібендля комфортного відпочинку на березіводойми разом із сім'єюабо дружньою компанією в теплу поруроку. Досить сучасноїдвошарової моделі зприйнятним рівнем водо- і вітрозахисту.Якщо ж намет знадобиться восени абовесною, для утеплення простіше придбатиспальник.

Усі наметиділяться на звичайні туристичні,кемпінгові і штурмові:

  • перші- це оптимальний варіант для туристів,які подорожують в звичайних, неекстремальних умовах. Вони надійні,міцні, досить легкі і за ціною бюджетні;

  • кемпінгові,або літні, моделі - це великий "літнійбудинок" для досить комфортногопроживання на одному місці. У них самеживуть, а не використовують лишедля нічного сну після денних переходів.Вони високі, в них можна стояти, незгинаючись. Відповідно важать вонинемало, але зазвичай їх перевозять убагажнику авто;

  • штурмовінамети - вибір екстремалів. В умоваххолоду і сильного вітру, зливи вонизахистять найефективніше. Для цьогопри їхньому виготовленнівикористовують спеціальні матеріали,які і коштують немало.

Купити спальники - товари для туризму

Ще одинважливий вид товарів для відпочинку ітуризму. За розміром діляться настандартні (для людей середнього -близько 175 см - зросту істатури), широкі і подовжені. Длявизначення довжини виробу до зростукористувача додають 20 см.

Законструкцією вони розпділяютьсяна:

  • "ковдри"- найпоширеніші моделіпрямокутної форми з блискавкою в усюдовжину. Два спальники такого видуможна об'єднати змійками і використатияк подвійний. Так роблять досвідченітуристи в холодну погоду;

  • "кокони"- з розширеною плечовою частиною ізавуженою нижньою. Найергономічнішамодель, що запобігає втратам тепла (швиу неї особливим чином зміщені одинвідносно одного).

Наповнювачемспальників служать синтетика (синтепон,холофайбер) або натуральний пух качкиі гусака. Перший варіант набагатодешевший, але важчий.

Знаходячисьу будь-якій точці України, купуйтетуристичне спорядження в інтернет-магазиніІгротека. У нас завжди - сертифікованітовари перевірених брендів, злагодженаробота колективу, швидка відправка ібюджетні ціни.