Скоро
Ви додали:

Зверніть увагу: наш магазин пропонує не лише купити іграшки, а й придбати необхідні повсякденні речі для вашого малюка. Дитячий одяг для дитини також представлена в магазині «Ігротека».

Дитяча постіль — важлива деталь, що робить відпочинок вашої дитини повноцінним, а сон — міцним і солодким. Аби малюку або підлітку було приємно, комфортно, затишно насолоджуватися відпочинком в своїй постілі, вибирати її треба з любов'ю і точним уявленням про те, якою вона має бути.

На що звернути увагу при виборі дитячої постільної білизни?

Вимоги гігієни до дитячої постільної білизни високі, тобто прати її треба часто, аби підтримувати чистоту і свіжість. Тому тканина, що використовується для її виробництва, має бути міцною, щільною. Ця характеристика — щільність матеріалу — приведена на етикетках до товару (одиниця виміру — грами на сантиметр кубічний). Що вона вища, то тканина щільніша й міцніша.

Комплекти для дитячої ліжку можуть бути виготовлені з:

  • бавовни — це м'який і натуральний матеріал;
  • ситцю — матеріалу натурального, м'якого, бавовняногой;
  • льону — також натурального матеріалу з гладкою поверхнею;
  • сатину-люкс — матеріалу міцного, блискучого;
  • попліну — бавовняної шовкової тканини,
  • можуть також застосовуватися тканини синтетичні або з додавання синтетики.

Уважно вивчайте склад тканини, вказаний на етикетці до товару. Безумовно, краще вибирати тканини бавовняні. Вони натуральні і, оскільки мають щільне переплетіння, довговічні. У зв'язку з цим комплекти постільної дитячої білизни з такої тканини коштують трохи дорожче, але ціна окупається комфортом дитини і тривалим використанням комплекту.

Там же, на етикетці, має бути вказаним бажаний режим прання. Якщо уважно дотримуватися наведених вказівок, свіжевипраний комплект не раптово не зменшиться у розмірах.

Дитячі ковдри — тепло і ніжність

У нас ви можете придбати також дитячі ковдри — велюрові та трикотажні. Вони зроблені в Україні фірмою «Тигрес», яка спеціалізується на виробництві дитячих товарів, в тому числі товарів для новонароджених. Ніжні, комфортні дитячі ковдри зігріють малюка ніжним теплом.

Зверніть увагу не застібку дитячих підодіяльників, щ можуть використовуватися для дитячих ковдр. Вони можуть бути зовсім без застібки, з застібкою на ґудзиках і із застібкою на блискавці. Перший варіант підійде для дітей більш лтгого віку, підлітків, а для малюків молодше трьох років кращий варіант із застібкою на блискавці (маленькі діти можуть заплутатися, граючися, в підодіяльнику без застібки або відірвати і проковтнути гудзик).

Для хлопчиків і для дівчаток

Дитяча постіль для хлопчиків і для дівчаток, звичайно, відрізняється і малюнком, і забарвленням. Дизайн дитячої постільної білизни чудовий. Зізнайтеся чесно, чи не хотілося б вам, дорослим людям, зануритися в свіжість білизни з малюнками улюблених героїв з мультфільмів та казок, закрити очі і разом з ними вирушити у захоплюючий світ пригод в сновидіннях, забувши про проблеми і відповідальності у реальному житті? Але можна отримати задоволення, вибираючи комплект для дитячої ліжку своєї дитини з урахуванням його побажань. Виробники дитячої постільної білизни намагаються так урізноманітнити асортимент своєї продукції, що знайти можна дійсно все, що забажається.

Дитяча постільна білизна для новонароджених

Є різниця не лише в розмірах, але і в інших характеристиках дитячої постільної білизни для новонароджених і для дітей підліткового віку.

При виборі білизни в ліжечко для новонароджених не забувайте про те, що прання така постіль вимагатиме часто, тому матеріал для неї потрібен натуральний, міцний і ніжний, м'який. Такими властивостями володіє сатин. Він міцніше, ніж загальновживана для пошиття постільної білизни бязь, і при цьому м'який, що важливо для ніжної шкіри дитини.

Колір оточуючих дитину предметів має великий вплив на її нервову систему, особливо у дитячому віці. Вибираючи колір білизни в дитяче ліжечко для новонародженого, надайте перевагу кольору спокійних відтінків. Повірте, «банальні» ніжно-блакитні, рожеві, бежеві, світло-зелені — найкращий вибір для ліжка маленької дитини. Кислотні яскраві кольори будуть діяти на неї збудливо.

Колір постільної білизни впливає на стан нервової системи дитини

Вище ми нагадували, що при виборі дитячої постільної білизни для новонароджених кращими є ніжні пастельні тони з неяскравими малюнками. Для дітей старшого віку можна купувати яскраві комплекти, особливо, якщо самим їм вони подобаються. Але варто врахувати думку психологів з приводу впливу кольору на нервову систему дитини.

Малюкові легко збудливому, дуже активному постільна білизна синього, блакитного відтінків допоможе зняти напругу і розслабитися.

Малишу-«малоїжці» спробуйте стелити ліжко ніжних, приємних відтінків карамелі, шоколаду з молоком, кориці. Такі кольори називають «смачними», це приємні і соковиті відтінки бежевого і коричневого. Перевірте, через місяць-півтора чи не покращиться його апетит.

Не варто використовувати дитячу постільну білизну фіолетового кольору, який діє на психологічний стан гнітюче. Щонайбільше не дивуйтеся поганому настрою малюка, якщо він проводить час відпочинку в ліжечку з білизною такого кольору.

У будь-якому випадку вибирайте кольори постільної білизни яскраві, чисті, а головне, постарайтеся, щоб вони подобалися самій дитині.

Головне — безпека

Зверніть увагу: часто саме чистота постільної білизни впливає на розвиток алергічних захворювань. Для попередження їх потрібно міняти постільні комплекти раз в тиждень і раз на місяць чистити і вибивати від пилу дитячий матрац. Тому краще заздалегідь купити дитячу постільну білизну хоча б в кількох комплектах.

Нагадаємо, що наш інтернет-магазин «Ігротека» представляє вашій увазі безліч комплектів дитячої білизни і дитячих ковдр. У нас ви можете купити дитячу постіль для дітей будь-якого віку, купити дитячу постіль для хлопчика і для дівчинки, різноманітних кольорів і дизайну.  Нехай відпочинок ваших дітей буде повноцінним, а сон — міцним, здоровим, солодким.